Gru i Minionki: pod przykrywką WAKACJE W KINIE

94 min.
  • Tytuł oryginalny Despicable Me 4 ScreenX sub
  • Gatunek animacja, dubbing, 4+
  • Reżyseria Chris Renaud
  • Kraj produkcji USA
  • Rok produkcji 2024
  • Bilet 16 zł
  • polski dubbing

Opis

Ukochana saga urzeka globalną publiczność ujmującymi postaciami, żywą animacją i humorem, który nie zna granic językowych ani kulturowych.

W najnowszym filmie o Gru i jego rodzince, nasz ulubiony superzłoczyńca, który został agentem Ligi Antyprzestępczej, powraca, by rozpocząć ekscytującą, odważną nową erę minionkowego chaosu w filmie Gru i Minionki: pod przykrywką ze studia Illumination.

Po fenomenalnym przeboju lata 2022 r. Minionki: wejście Gru ze studia Illumination, który zarobił na całym świecie prawie 1 miliard dolarów, otwiera się nowy rozdział w największej serii filmów animowanych w historii. Rozdział, w którym Gru i Lucy i ich dziewczynki — Margo, Edith i Agnes — witają nowego członka rodziny Gru, Gru Juniora., który uwielbia dręczyć swojego tatę. Gru musi zmierzyć się z nowym przeciwnikiem w postaci Maxime’a Le Łotra i jego dziewczyny, femme fatale Valentiny, a rodzinka zmuszona jest uciekać i ukrywać się przed Le Łotrem.

Pełen nieprzerwanej akcji i charakterystycznego dla Illumination przewrotnego humoru, film Gru i Minonki: pod przykrywką został wyreżyserowany przez współtwórcę Minionków, nominowanego do Oscara® Chrisa Renauda (Jak ukraść Księżyc, Sekretne życie zwierzaków domowych), a producentem jest wizjonerski założyciel i dyrektor generalny Illumination Chris Meledandri oraz Brett Hoffman (producent wykonawczy filmów Super Mario Bros Film. i Minionki: wejście Gru). Współreżyserem filmu jest Patrick Delage (reżyser animacji Sing 2” i „Sekretne życie zwierzaków domowych 2), a scenariusz napisali zdobywca nagrody Emmy twórca Białego lotosu, Mike White, oraz pracujący przy poprzednich filmach o Minionkach, Ken Dauro.

W repertuarze


22 VIII 11:00
23 VIII 11:00
24 VIII 11:00
25 VIII 11:00