Basia. Jestem w sam raz FILMOWY DZIEŃ DZIECKA

45 min.
  • Gatunek animacja, 4+ dubbing
  • Reżyseria M. Wasilewski, Ł. Kacprowicz, R. Jaszczurowski, I. Meilūnas
  • Kraj produkcji Polska
  • Rok produkcji 2024
  • Bilet 16 zł
  • język polski, dubbing, 4+

Opis

DATY I GODZINY SEANSÓW PODAMY WKRÓTCE.

Adaptacje uwielbianych książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak z rezolutną pięciolatką w roli głównej podbiły serca najmłodszych widzów i ich rodziców. Zapraszamy na czwartą część animacji – Basia. Jestem w sam raz.
Filmowa Basia oczarowała publiczność swoim bystrym spojrzeniem na świat i dobrą energią. Teraz rezolutna pięciolatka i jej przyjaciele powracają z nowymi przygodami! Serial Basia to historyjki pełne ciepła, świetnej zabawy i dziecięcej wrażliwości. Basia ma charakterek. Mówi, co myśli. I co czuje. Trafia w sedno, stwierdzając półżartem: „Humor może być dobry albo zły. Ja najczęściej mam różny”. Jest zabawna i pełna uroku. Uwielbia żelki i zwierzęta. Bardzo chciałaby mieć psa. Kocha swoich przyjaciół, braci oraz pluszowego Miśka Zdziśka, z którym nie rozstaje się ani na krok. Każdy dzień jest dla niej przygodą, podczas której uczy się czegoś nowego. Zakupy w centrum handlowym, dzień na placu zabaw i urodziny w muzeum? Serial Basia to różnorodne emocje i dużo humoru! Przygody ukochanej pięciolatki pomagają najmłodszym zrozumieć świat, zachęcają do odwagi w byciu sobą i pokazują, że wszyscy jesteśmy w sam raz.

Odcinki serialu, które zobaczymy w trakcie seansu: Basia i plac zabaw, Basia i urodziny w muzeum,Basia i alergia, Basia i moda.

W repertuarze


31 V 15:00
01 VI 11:00
02 VI 11:00