Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele Młody Iluzjonista

80 min.
  • Tytuł oryginalny Puffin Rock and the New Friends
  • Gatunek animacja / dubbing / b.o.
  • Reżyseria Jeremy Purcell, Lorraine Lordan
  • Kraj produkcji Wielka Brytania, Irlandia
  • Rok produkcji 2023
  • Bilet 16 zł

Opis

Alarm! Z wyspy Puffin Rock zniknęło ostatnie Małe Jajko! Trzeba je czym prędzej znaleźć i przenieść w bezpieczne miejsce, zanim znów uderzy burza. Czy młode maskonury Oona i Baba sprostają temu wyzwaniu? Parze uroczych maskonurów, których niektórzy widzowie mogą kojarzyć z popularnego serialu telewizyjnego „Wyspa Puffinów”, na początku nie będzie łatwo. Na szczęście mają do pomocy całą grupę przyjaciół! Na posterunku jak zawsze są lisek Flynn, królik May i pracowita ryjówka Mossy. Poza tym wyspę zasiedlili nowi lokatorzy. Maskonurce Isabelle i jej przyszywanemu bratu Phoenixowi brakuje domu rodzinnego, który musieli opuścić, ale mieszkańcy irlandzkiego Puffin Rock bardzo szybko dodadzą im otuchy. W końcu razem uda się przetrwać wszystko – tęsknotę, niesprzyjające warunki pogodowe, a nawet ataki natrętnych mew!

„WYSPA PUFFINÓW to nie tylko rozrywka. To także nauka o przyrodzie i wartościach takich jak odwaga, bliskość i przyjaźń. Główna bohaterka, Oona, wraz z rodzeństwem i nowymi przyjaciółmi, podejmuje się odważnej misji odnalezienia zaginionego Małego Jajka, które zniknęło w tajemniczych okolicznościach tuż przed nadejściem wielkiej burzy. Ich podróż bfituje w emocjonujące wyzwania, które zachwycą najmłodszych widzów.

Animacja “Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele” wyróżnia się nie tylko fabułą, ale również imponującą jakością grafiki. Połączenie tradycyjnej animacji z nowoczesnymi technikami daje efekt wizualny, który z pewnością zainteresuje zarówno dzieci jak i dorosłych. Dodatkowo, ścieżka dźwiękowa filmu, pełna urokliwych i wpadających w ucho melodii, stanowi idealne uzupełnienie dla tej magicznej opowieści.”  Agencja Informacyjna, Kultura

W repertuarze


09 II 12:00
10 II 10:00
11 II 10:00