Zaproś nasze kino do domu

21 maja ruszyło największe WIRTUALNE KINO STUDYJNE na świecie, stworzone przez Stowarzyszenie Kin Studyjnych. Od tradycyjnego VOD platformę odróżnia autorski program i możliwość wsparcia ulubionego kina. Nie wychodząc z domu można wpaść do naszej wirtualnej sali i cieszyć się świetnym filmem.

Oglądaj gdzie chcesz : na komputerze, tablecie albo telefonie.
Będziemy wdzięczni, jeśli – wybierając film – wybierzesz nasze kino.


Na platformę  można wejść poprzez naszą stronę https://www.mojeekino.pl/show/kino-iluzja-czestochowa
lub  z poziomu strony www.mojeekino.pl
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


Wirtualne sale kinowe Stowarzyszenia Kin Studyjnych

W czasie kwarantanny spowodowanej epidemią wirusa SARS-CoV-2 działalność wszystkich kin została zawieszona do odwołania.Dlatego Stowarzyszenie Kin Studyjnych, ktorego członkiem jest kino OKF Iluzja, powołało do życia platformę kin studyjnych – MOJEeKINO.PL. 

Zapraszamy fanów tradycyjnych, przytulnych kin z niebanalnym repertuarem na największą w Polsce platformę zrzeszającą kilkadziesiąt kin, dzięki której widzowie znów mogą poczuć namiastkę prawdziwego filmowego doświadczenia. Spośród listy kin znajdujących się na platformie warto wybrać swoje ulubione i cieszyć się jego pieczołowicie przygotowaną ofertą promującą kino arthouse’owe. 

Podobnie jak w kinie tradycyjnym repertuar będzie cyklicznie zmieniany, ale także wzbogacany o wydarzenia dodatkowe – spotkania z twórcami, warsztaty, pokazy edukacyjne, a nawet festiwale filmowe.

Platforma przystosowana będzie dla osób z niepełnosprawnością wzroku i słuchu – część filmów wyświetlanych będzie z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących.

 Zapraszamy do: https://www.mojeekino.pl/show/kino-iluzja-czestochowa


Jak to działa – w skrócie:

Wchodzimy na stronę https://mojeekino.pl, lub przez podstronę kina OKF ILUZJA  https://www.mojeekino.pl/show/kino-iluzja-czestochowa

Rejestrujemy się / zakładamy konto. Można też prościej, zalogować się poprzez posiadane konto na mediach społecznościowych.

Wybieramy film, który chcemy zobaczyć i wykupujemy bilet. Przy płatności wybieramy kino, wtedy ten bilet trafi właśnie do Twojego ulubionego.

W razie problemów z korzystaniem, uwagi prosimy kierować na adres: mojeekino@gmail.com


Partnerami projektu MOJEeKINO.PL są Polska Akademia Filmowa, Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych, Fundacja Kultury Bez Barier.Projekt realizowany jest przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.